Byliny

Na každou nemoc a újmu na světě existuje nějaká bylinka, která ji dokáže vyléčit a to na mnoha úrovních. Naši předci a ještě naše prababičky a babičky se hojně léčili bylinnými lektvary, odvary, mazáními a velmi dobře znali léčivé účinky rostlin i dobu, kdy se má která bylinka sbírat.  Doporučuji Vám rozhlédnout se ve svém okolí, na své zahrádce, která bylinka u Vás roste hojně. Říká se, že takovou bylinku Vám Bůh seslal do cesty, aby Vás tato bylinka léčila a upozorňuje na ni tak, že tato bylinka přijde až obrazně řečeno, za Vámi domů.

Proto Vám radím pozorujte bylinky ve své blízkosti a porovnejte je s Vašimi neduhy a uvidíte, že pomoc je na dosah.

Bylinná příprava navíc je cenově mnohem méně nákladná, než mnohá drahá farmaceutika, kde jsou byliny sice uváděny, ale obvykle bývají obsaženy v minimálním množství.

Bylinkami se dá léčit na mnoha úrovních, a to:

1)   Bylinkou připravenou jako odvar, to znamená bylinky se dají používat jako léčivý odvar,  léčivý čaj, lze aplikovat ze sušených i čerstvých bylin. Bylinky lze přidávat do pokrmů, což všichni stejně v kuchyni konáme velice často. Bylinkami lze rány omývat, tvořit zábaly. Například vlasy byliny milují, jak na růst, tak jejich udržení, bez šedivění.

2)   Formou výroby kapek z bylin macerovaných v alkoholu, aby byl jejich účinek využit silně i v ročním období, kdy byliny nerostou.

3)   Výrobou mastí a obkladů.  Přidáváním bylinek do krémů pro krásu a dlouhověkost.

4)   Vykuřováním nebo vykrápěním bylinami. Vykuřuje a čistí se bylinkami prostor, ale i léčený sám, vlastně by se touto metodou mělo začít před každou léčebnou fází.

5)   Nošením bylin u sebe v Magickém váčku takzvaném škapulíři, jehož výroba je velmi jednoduchá. S namícháním bylin zde by měla pomoci na počátku čarodějka – vědma, protože i zde platí určitá pravidla a zákonitosti a touto absolutně výbornou pomůckou se dá léčit i například neplodnost a vleklým nemocem ulevit tak, aniž byste měli strach z pití různých odvarů bylin.  Maxima al Terra bude na počátku prázdnin připravovat pro ženy (protože každá žena je čarodějka, ale i pro muže) Magický seminář pro výrobu právě škapulířů a povede výuku základů praktické magie a doporučí každému, kdo se zúčastní, praktické bylinky do škapulíře nejen pro to, co Vás trápí, ale hlavně tak, aby Vám bylinky pomohly, a to nejen podle horoskopu, ale i dle výkladu tarotu, popř. jiných metod a konkrétních Vašich přání.  SLEDUJTE NOVINKY.

6)   Bylinky se také zašívají do polštářků například pro dobré a klidné sny, pro odklonění zlé energie, pro lásku, pro dobré výsledky ve škole atd. Maxima al Terra pro Vás připravuje a vyrábí Andělíčky Zrcadelníčky, které odklánějí, odzrcadlují negativní energii a dále se chystá vyrábět Andílky pro lásku a klidné sny pro děti, pro úspěchy a dobrou energii ve škole.  Maxima al Terra dále vyrábí Dobré duchy pro děti s bylinkami pro odstranění černých můr a zlých čar, uřknutí, atd.

Na nejčastější dotazy Vám budu průběžně dodávat bylinné recepty do sekce Byliny nebo Magické recepty.

Stále každému připomínám a platí, že pokud by chtěl někdo s magií, ať již bylin, nebo jakoukoliv jinou formou manipulovat ve svůj prospěch na úkor někoho jiného, komu by tento akt přinesl opak, očarovat někoho třetího bez jeho vůle, atd.. Střeste se těchto nápadů a praktikování takových věcí, každému se vrací vše, jak zaseje, a to buď v krátké nebo delší době a o to více.

Pro početí, nové příležitosti, radost, léčbu, jakékoliv životní situace a jiné jsem Vám připravena ve všem pomoci a nasměrovat Vás dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *