Ceník

Astrologická konzultace: Nativní horoskop/radix (horoskop zrození – talenty, vlohy, životní nasměrování, jaký bude život) či (solarní horoskop – tzv. roční horoskop jaký bude daný rok, jaké jsou zde předpoklady a prognózy časových a životních úseků), partnerský horoskop, vztahový horoskop rodiče a dítěte, atd. jakékoliv dotazy na otázky, či jiné časové predikce – v horoskopu je vše vidět jako na mapě, která má mnoho vrstev a Vašimi dotazy se jednotlivé vrstvy odkrývají a dostávají do popředí).  Nebo jiné techniky.

1 h = 60 minut a‘ 1000,- Kč
0,5 h = 30 minut a‘ 500,- Kč
0,25 h = 15 minut a‘ 300,- Kč (nebo jedna Vaše otázka)

Písemná forma horoskopu 1500,- Kč

(je možné konzutovat telefonicky i po skypu)

Škapulíře:
Směsi bylin pomáhají také bez klasické konzumace, pouze nošené v magickém váčku při sobě, v takzvaném Škapulíři. Vyrobím Vám jej a namíchám na míru. Tyto směsi bylin silně působí a na určitou dobu podporují a vylepšují energetický systém každého z nás.

Ruční výroba bylinného škapulíře na míru včetně směsi bylin: 280,-Kč
(pro lásku, zdraví, početí, odpuštění, harmonii, sebevědomí, obchodní vztahy, atd. )

Škapulíř na omlazení – 330,- Kč (mám již omezený počet kusů, něboť speciální kombnaci bylin bude možné sbírat až během příštího léta).

Ruční výroba škapulíře pro děti, teenagery i dospělé ve tvaru ducha, naplněného směsí bylin a peruánským posvátným dřevem Palo Santo: 260,-
(proti zlým snům a nočním můrám) – bílá, béžová, černá barva (pro teenagery)