Pátek

Pátek je den svázaný s Venuší. Posilujeme srdeční záležitosti, a to jak vylepšováním lásky nás k nám samým, tak i k ostatním. Budiž je Vám okolí zrcadlem a současně trenažérem. Jakmile se lidé ve Vašem okolí na Vás smějí, komunikace proudí a jste bez konfliktních situací, znamená to, že konáte dobře. Pokud je tomu naopak a dostáváte od okolí, třeba jen v prodejně u paní prodavačky zabrat, vzpomeňte si, komu jste nedávno vynadali, koho zkritizovali, koho pohaněli. Omluvte se vnitřně na dálku a začněte znovu.


Barva dnešního dne je růžová, světle zelená. Růžová v tónech magenty znamená bezpodmínečnou lásku. Podle intenzity na čem chcete pracovat, volte barvu svíce. Olej použijte růžový, levandulový, pivoňkový. Kameny dnešního dne jsou Růženín, Vltavín, Aventurín, Smaragd, Diamant, atd.
Šperky a oděv podpořte výše uvedenými barvami a tvořte, měsíc stoupá, již brzy se dočkáme úplňku, magie tedy dosahuje nejvyšších met.
Čarujeme jednoduše. Vyslovte u rozžehnuté svíce: Děkuji, děkuji, děkuji, že harmonie, láska a štěstí vstoupily do mého života, potkal/a jsem životní lásku a mé vztahy jsou krásné a harmonické, vztahy a láska s dětmi se mi zlepšily, atd…“ Tvořte. Nezapomeňte uzemnit dupnutím 3x každou nohou a trojím poděkováním. Ženy mohou čarovat podobným způsobem na krásu a omlazení.
Barvy a střihy na vlasech drží, jakožto i barvy technické v případě použití kdekoli.
Krásné čarování s nádhernou a harmonickou Venuší, přeje čarodějka Marcela Maxima