Staré magické recepty

Čarování pro lásku a zbavení se závislostí:

Tento recept na získání lásky a zbavení se závislostí je velmi snadný, ale má dvě strany mince. Pokud toužíte po lásce, chcete se zbavit závislosti kupříkladu na kouření, na drogách, na svém partnerovi, sladkém, či na své matce, je nutné myslet na to, že tento magický recept použijete pouze s hlubokou zodpovědností a přesně tak, jak vám popíši.

Za prvé, pokud chcete ovlivnit svou závislost, je to v pořádku, problém a obrácení kouzla proti Vám by nastalo, pokud byste chtěli zbavit závislosti osobu třetí, a to zcela bez jejího vědomí.

Za druhé, pokud chcete lásku získanou, dobrovolně podporovat, aby kvetla, nebo si novou lásku přivolat s imaginárním partnerem, je to v pořádku. Pokud chcete někoho vrátit do starého, již skončeného, vyčpělého a nic nedávajícího vztahu, dovolte, abych vás třikrát varovala, neboť i zpětné dopady budou trojnásobné, a také možná více bolestivé. Proto buďte při realizaci bdělí a velmi zodpovědní.

Magický recept na získání a podporu lásky

Všichni dobře víme, jak se někdy zdá těžké najít někoho, kdo by se k nám hodil, a kdo by s námi sdílel dobré i zlé, nejlépe do konce života. Jedno velké tajemství, které je protkáno tímto setkáváním a vzájemnými sympatiemi, nebo tedy naladěním na stejné vibrace, je to, co chce málokdo slyšet:

„Stejné přitahuje stejné“. Je to zákon přitažlivosti stejného vyzařování, stejných vibrací a stejného naladění. I když se všeobecně tvrdí, že protiklady se přitahují, je to velká mýlka. Základ obou lidí vstupujících do vztahu je vždy stejný a jiné koníčky nejsou v době setkání přesvědčením o jinakosti. Protože momentální vibrace těchto lidí je ve chvíli setkání nastavená stejně nebo velmi podobně.

Proto je žena „mrcha“, která není schopná být věrná, konfrontována s vibrací stejnou, a to tak, že muže, kterého potká a miluje, najde jednou v posteli s jinou. Pokud jste smutná, přitáhnete nějak komplikovaného muže. Prímová a veselá holka, která je přímá a rovná přitáhne stejný typ muže, atd.

Pokud jste smutní, trpíte závislostmi, máte problémy, atd., ztište se, pracujte na sobě a snažte se naladit na ty nejlepší vlastnosti ve vašem nitru, které máte. Na skvělý vztah je dobré počkat. Vždy přijde. Nebojte se! Pokud si to budete přát!

Tak tedy: znáte kámen, který posiluje srdeční čakru? Jedním z těchto kamenů je Růženín – neboli křemen růžový. Tento kámen je možné zakoupit v jakémkoliv krámku poskytující prodej kamenů – krystalů, ovšem tak, že není zavinut do jakéhokoliv kovu, musí být pouze přírodním kamenem – krystalem. Kamínkem, který je vám sympatický a sám Vám skočí do ruky, či do oka. Zkrátka kamínek, který, až se odeberete do svého příbytku ponoříte do takto připraveného roztoku:

Vezmete jakoukoliv skleničku do které nasypete šest malých lžiček soli a nalijete cca jednu deci vody a kamínek vložený do tohoto solného roztoku necháte přes noc čistit. Doporučuji ho zde zanechat klidně ještě jeden den a jednu noc.

Kámen se tak očišťuje od negativních vlivů a cizích vibrací. Po uplynutí očišťovací lhůty vyndejte růženín z roztoku a měla by probíhat druhá fáze. Fáze nabíjení kamínku pro jeho sílu. Křemeny jsou známé svou vodivou silou. Ne nadarmo díky krystalkám můžeme poslouchat radiové vlny a propojit se tak s celým světem.

Existují pověsti, které tvrdí, že v Atlantidě byla energie směrována pomocí speciálně vybroušených obrovských krystalů. Krystalů, které byly vybroušené do tvaru oboustranných pyramid a jejich správné nasměrování směrem k vesmíru pomáhalo přijímat energii přímo z vesmírných zdrojů a nikoliv z pozemských. Tyto neskutečně silné energetické systémy se pak po zneužití jejich nasměrování, také údajně staly zdrojem zkázy velmi vyspělé civilizace.

Proto pozor i velmi malý kamínek může neobyčejně pomáhat, ale i uškodit. Takže k tomu správnému nabíjení krystalu energií. Existují dvě formy a ne každý kámen může absolvovat obě dvě. Ale u Růženínu a Ametystu jsou možné obě. Buď kamínek po vyjmutí ze solné lázně a omytí čirou vodou, umístíte na přímé slunce. Nechte jej nabíjet klidně dva dny, kámen se nabije, jak energií slunce, mužskou, tedy jangovou, tak i energií měsíce, ženskou – jinovou.

Nebo si najděte místo někde na zahradě nebo v určité půdě, květináči, kam jste třeba rádi jezdili jako malí a kámen zde zakopejte tak cca 10 cm do země, také na dva dny a dvě noci. Nezapomeňte si místo označit, ať pak vašem vydloubávání kamene nevypadá jako po řádění deseti krtků.

Já sama jsem neváhala přelézt plot u bývalé babiččiny zahrádky a kamínky jsem si vždy nabíjela na opuštěné zahradě v bývalém nejoblíbenějším záhoně babičky, která v té době již bohužel nežila.

Hotovo, připraveno, kamínek opláchněte po vyjmutí ze země či po sejmutí ze střechy, okna, balkonu a teď můžete přistoupit k samotnému magickému, či energetickému úkonu. Pokud jde o růženín a chcete si přivolat lásku, či ji podpořit, nebo se s nějakou milovanou osobou spojit, dejte si kamínek dvakrát denně, vždy ve stejnou hodinu do své dlaně a na svůj vysněný imaginární idol myslete.

Uvidíte, co se bude dít. Kamínek noste při sobě, je jedno jestli v kapse, či v podprsence. Slibuji Vám, že budete mile překvapeni!

Zbavení se závislostí

Kámen používaný k tomuto kouzlu je také typ křemene, jmenuje se Ametyst. Podle východní mytologie, posiluje korunní čakru a otevírá brány k vyššímu vědomí. Pro nás v tuto chvíli postačí, že nás jeho vibrace může zbavit závislostí. Navíc posiluje moudrost, přináší nové vhledy ve vědění a vědomí, perfektně čistí hlavu od starostí. Tento kámen nosili ve svých korunách králové po celém světě. Karel IV. jej nechal do své koruny také zakomponovat, údajně znal dobře skrytá mystéria.

Jak na to? Postup s očistou a nabíjením kamene je stejný, jako u kamene pro lásku, tedy u Růženínu. Nabíjení Ametystu je také možné oběma dvěma formami, jak na slunci, tak i v zemi, půdě. Jen jeho používání je trochu jiné. Po nabití očištěného kamene si dejte kámen pod polštář a v klidu na něm spěte několik dní. Budete se až divit, jak je možné, že vaše hlava je čistá, mysl jasná a chuťové pohárky netouží po sklenici bourbonu v poledne. Sami se to zjistíte.

Nečekejte výsledek hned druhý den po aplikaci, dostaví se rychle, ale s odstupem několika dní. I tak je to poměrně rychle příjemná doba.

Kameny je nutné s odstupem času průběžne znovu očistit a nabít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *